TÜGEM Vardata Ziyareti

TÜRKİYE GELİŞİM MERKEZİ YÖNETİMİNİN VARDATA ZİYARETİ / 04-05-2015

Türkiye Gelişim Merkezi çatısı altında oluşturulan Türkiye Gelişim Kulübü, Naci Akyüzlü’nün ev sahipliğinde Vardata Bilişim Teknolojileri’nde bir araya geldi.

Geniş bir katılımın gözlemlendiği buluşma da iş dünyasından, sahne dünyasına bir çok önemli  isim bir araya geldi. Sohbet, ikili ilişkiler ve samimi dostlukların oluşmasına zemin hazırlayan buluşma da ayrıca barbekü ziyafeti de vardı.

Tanışmanın ve Türkiye Gelişim Merkezi, organizasyon yapısı ve çalışma alanı ile ilgili bilgilendirmenin akabinde buluşma toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Katılımcılar; Raşit Yemişen – Türkiye Gelişim Merkezi Platformu Başkanı, Mehmet Akif Özyurt – İTO Sanayi İhtisas Komitesi Başkanı / TÜRKAK Başkan Yard. / Hassas Mühendislik, Doç. Dr. Nihat Alayoğlu – Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi, Esat Akbülbül – MÜSİAD YK. Üyesi, Gülten Durdu – MÜSİAD YK Üyesi / Megem Akademi, M. Fatih Önügören – TC. Başbakanlık Müşaviri, Hikmet Baydar – Ekonomi Danışmanı / 3. Göz Danışmanlık, Mehmet Yıldız – Ak Parti 3. Bölge SKM Bşk. Yard. İnter Basım, Hüseyin Sarpkaya – MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı, Ferda Ankun – MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi, Mahmut Özgün – İTÜ GVO. Kültürel A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü, Orhan Eriman – Markiz Patent, Mustafa Kuğu – Teknolojik Grup Genel Koord., Dr. Neşe Varna Uğurkan – Eğitmen / Danışman, Müge Mut – Kweek Week Türkiye Direktörü, Naci Akyüzlü – Vardata Bilişim Teknolojileri, Fatih Akyüzlü – Vardata Bilişim Teknolojileri, Sezgin Maden – Sunucu, Yavuz Türk – Medıa Cat Yayın Yöneticisi, Ferhat Altun – İTO Koordinatör, Mustafa Tosun – Muditech / TÜGEM YK Üyesi, Serkan Dur – TÜGEM YK Üyesi, Feyzullah Şahin – TÜGEM YK Üyesi, Orhan Şehan – TÜGEM YK Üyesi, Sümeyye Duman – Koordinatör

02.05.2015, İstanbul

TOP