Hakkımızda

Biz Kimiz?

Vardata Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.


Vardata Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. 2000 yılından beri sektörde yer almaktadır. Network, Server, Memory ve Fiber Optik ürün gamında, konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla birçok ISP, Telekom, Kamu, Banka ve Özel sektörün IT ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bütçe ile karşılamayı hedeflemiş ve bu bağlamda da büyük bir müşteri referansına sahip olmayı başarmıştır.

Amerika, Çin ve Dubai’de bulunan ofisi ile tüm dünya da aynı hizmeti vermekte, Uzakdoğu’daki üretim tesisinde Fiber ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Ayrıca, EOL olmuş veya ihtiyaç olup ulaşılamayan ürünleri temin ederek garanti kapsamında tekrardan müşterilerine sunmaktadır.


Network
Server
Fiber
Memory

Neler Yapıyoruz?

Sektördeki 18. yılımızda Vardata Bilişim Teknolojileri, iç piyasadan aldığı ikinci el ürünlerde öncü marka olma unvanını korumaktadır. Bu süreçte birçok yeni atılımlar yapan şirketimiz, Server, Network ve Fiber ürünlerinde oldukça iyi yerlere gelmiştir. 400’e yakın bayi ağı ile, 100’e yakın özel sektörde yer alan müşterisine YENİ ve İkinci el ürün gamı ile hizmet vermektedir. Fiber Optik alanında yaptığı yeniliklerle sadece Türkiye’de değil, Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu pazarında da saygın bir yerdedir.

Üretimi yapılan GBIC modüller; CISCO, HP, AVAYA, ENTRASYS vb. tüm markalarda sorunsuz çalışmakta ve oldukça iyi fiyat avantajları sunmaktadır. 2010 yılı itibari ile sektördeki talep sonucu YENİ ürün gamında (network/server aksamları) yer alarak, oldukça iyi projelere imza atmış ve bayilerine destek olmuştur. 18 yıl süre içerisinde bizleri destekleyen tüm bayilerimize teşekkür ederiz.

    İletişim & Keşif Formu