İkinci El Memory (Ram)

2.El Memory (Ram)'lerinizi Piyasa Değerinde Alıyoruz!


İkinci El Ram Alım Satımı

Bilgisayarın fonksiyonlarını yerine getirebilmesi adına diğer birimler ile birlikte çalışan ve referans kabul edilen unsurlardır. Bunun dışında sistemde yer alan Ram’ler bilgisayarda ve sunucularda bulunan bellek türleridir. Bazı durumlarda bilgisayarın sahip olduğu belleğin geliştirilmesi gerekebilir. Bu işi en az maliyetle çözmek için ikinci el memory iyi bir alternatiftir.

RAM Nedir?

RAM kelimesinin İngilizce açılımı: Random Access Memory’dir. Bilgisayarlarda kısa süreli hafıza görevi gören, bir tür veri deposudur diyebiliriz. Kişisel bilgisayarlarda ve serverlarda farklı ram türleri kullanılmaktadır. Kişisel bilgisayarlar ve server ram modelleri arasındaki temel fark sunucu belleklerinin çok uzun süreli kapanmadan stabil bir şekilde çalışabilmesidir.

2.El Ram Fiyatları

Vardat 2.el ram ürünlerini uygun fiyata ve garantili olarak sunmaktadır. Dünyanın bir çok yerinde tedarik zincirine sahip olan Vardata talep emiş olduğunuz her türlü RAM ürünü için size yardımcı olabilir. Lütfen mail atarak talep etmiş olduğunuz modeli belirtiniz. Size en kısa süre içerisinde yetkililerimiz dönüş yapacaktır.

Sıfır ram ile kullanılmış ram arasında performans farkı var mı?

    İletişim & Keşif Formu