İkinci El Cisco Switch, Router Cihazları

2. El Cisco Switch CihazlarıCisco Router Cihazları


Satın Aldığımız Cisco Switch ve Router Cihazları

Cisco firmasına ait routerler, switch ve sunucu aygıtları gibi birçok cisco ürünlerinin Vardata tarafından alımı yapılmaktadır. Sahip olduğunuz ikinci el cisco switch, router ürünleri ile ilgili olarak tarafımıza model ve durum bildirimde bulunmanız yeterlidir. Profesyonel ekibimiz elinizde bulunan ürünün ön incelemesini yaparak size bir fiyat teklifinde bulunacaktır. Stok yada deponuzda bulunan yada iptal olan bir projeden elinizde kalan atıl durumdaki ürünleri ücretsiz uzman incelemesi ile fiyatlandırıp, alımını yapıyoruz. Anlaşma sonrası ürün kontrol edilerek ödemesi peşin olarak yapılmaktadır.

Eğer siz ikinci el cisco ürünü satmak istiyorsanız lütfen ürünün model, fiziki durumu ve genel bir arızasının olup olmadığı hakkında lütfen bizimle iletişime geçiniz. Satmak istediğiniz ikinci el cisco switch modelleri için İletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.

2. el Cisco Switch Fiyatları

Vardata elindeki büyük stoğu ile her türlü ikinci el bilişim ürünleri tedariğinde Türkiye’deki 1 numaralı tedarikçi olmayı başarmıştır. Uygun fiyatlı 2.el Cisco swtich ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bize mail atabilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz ürünün modelini belirterek teklif alabilirsiniz.

Vardata dünya çapındaki geniş tedarik ağı ile bulamadığınız ürünleri ayağınıza getirsin!

    İletişim & Keşif Formu