Cisco Garanti Sorgulama & 2.Elde Garanti

Cisco Garanti Sorgulama & 2.Elde Garanti

Cisco Garanti Sorgulama & 2.Elde Garanti

Cisco ürünlerde garanti sorgulama için firmanın resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Garantisi devam eden ürünleri satın almadan önce ürünlerin ne kadar süre garantisi kaldığını görebilirsiniz.

Cisco Kaç Yıl Garanti Veriyor?

Genel olarak Cisco ürünlerde net bir garanti süresi mevcut değildir. Bu süre ürün çeşitlerine göre değişmektedir. Ancak 5 yıla kadar maksimum garanti süreleri söz konusudur. Ürün çeşitlerine göre 1 yıl, 2 yıl, 3 yıl ve 5 yıl garanti sürelerini satın almadan önce sorabilirsiniz.

2.El Cisco Ürünlerin Garantisi Süresi Ne Kadar?

Vardata Bilişim satın aldığı tüm 2.el Cisco server ve network donanımları için 1 yıl firma garantisi vermektedir. Garanti vermeden önce tüm ürünlerin bakımı yapılır, yenilenir ve test edilir. Diğer tüm marka ve model cihazlar için de bakım yapıldıktan sonra garanti süremiz 1 yıldır. Bu süre fatura tarihinden itibaren geçerli olmaktadır.

Ancak ürünlerin Cisco tarafından verilmiş orijinal ürün garantilerinin devam edip etmediğini “Cisco Garanti Sorgulama” sayfasından kontrol edebilirsiniz. Sorgulama yapmadan önce Cisco sitesine login olmanız gereklidir:

Login sayfası: tıklayın

Sorgulama Sayfası: https://cway.cisco.com/mydevices 

Cihazınızın doğru seri numarasını girdiğinizden emin olmalısınız.

Bu gönderiyi paylaş


    İletişim & Keşif Formu